Seçkin Deri

Deri sektörünün köklü firmalarından olan Seçkin Deri, 1987 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. Sonrasında ürün kalite ve çeşitliliğinde fark yaratarak 2008 yılında yeni tüzel kimliğiyle hizmet vermeye devam etmiştir. Kurucusu Bayram AYYILDIZ tarafından zaman içinde ürün-tedarik zincirinde başarılı faaliyetleriyle yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere müşteri potansiyelini genişletmiş, ayrıca deri sektöründe ürün bazlı çeşitlilik sağlayarak başta ayakkabı sektörü olmak üzere, çanta, kemer, cüzdan, mobilya ve ofis eşya guruplarında aranan marka haline gelmiştir.

Seçkin Deri; çeşitli dönemlerde başta Rusya ve Ukrayna olmak üzere Romanya, Ermenistan, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Makedonya, Kırgızistan ve Kazakistan’a işlenmiş deri ihraç etmektedir.

Seçkin Deri, 35 yıldan fazladır tüm ticari faaliyetlerinde gerek deri imalatı, gerekse satışlarında, ilkeleri ve hizmet kalitesi anlayışından taviz vermemiştir. Müşteri beklentilerini ve kalitesini tüm ürün gruplarında verebilmekte, günün trendlerine paralel ürünler sunabilmektedir.
Bugün itibariyle de İkitelli/Aymakkop Sanayi Sitesinde satış mağazasında hizmet vermeyi sürdürmektedir.

1987'den bu yana
Hizmet verdiğimiz başlıca sektörler.

Ayakkabı Sektörü

Çanta Sektörü

Kemer Sektörü

Mobilya ve Aksesuar

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçin.
Seçkin Deri
Deri Ticareti konusunda başarılı adımlar atan firma, 27.05.2008 tarihinden itibaren faaliyetlerini Seçkin Deri Tic. ve San Ltd. Şti. ünvanı ile sürdürmektedir.
İLETİŞİM

Merkez

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Aymakoop Sanayi Sitesi B 09 Blok 32 İkitelli – Başakşehir / İstanbul – Türkiye

HABER BÜLTENİ

    İstediğiniz zaman abonelikten çıkın

    2022 @ Seçkin Deri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi – Tüm Hakları Saklıdır.